Tatuaże na nadgarstkach – 150 pomysłów na atrakcyjny wzór

  

Każdego dnia ilość osób, która decyduje się na swój pierwszy, wymarzony tatuaż na nadgarstku wyraźnie wzrasta. Nie można nikogo winić, skoro tak wiele sławnych osób decyduje się właśnie na tatuaże w tym miejscu. To ludzka natura, że chcemy jak najbardziej upodobnić się do naszych idoli, więc inspirujemy się nimi w codziennym życiu. Oczywiście są też osoby, które decydują się na tatuaż na nadgarstku tylko dlatego, że to miejsce najbardziej im odpowiada i chcą tam umieścić wzór, który będzie ich wyrażał.

Nie ważne z jakiego powodu decydujesz się na tatuaż, ważne jest abyś nie łamał prawa i nie działał na niekorzyść innych ludzi.

Oczywiście, zrobienie sobie tatuażu na nadgarstku nie jest po prostu rzeczą, którą możesz sobie zrobić zawsze, kiedy tylko ci się zamarzy. Jako że jest to poważna rzecz, ty też powinieneś być poważny przygotowując się do niej. Zawsze miej w głowie, że tatuaże to rzecz permanentna, więc kiedy je zrobisz, bardzo trudno będzie ci je usunąć.

  

Oczywiście, istnieje laserowe usuwanie tatuaży, ale nawet po nim twoja skóra nigdy nie będzie już taka sama – zostaną na niej blizny. Musisz o tym pamiętać, jeżeli decydujesz się na tatuaż na nadgarstku. Jeżeli nie jesteś jeszcze pewny czy będziesz dobrze czuł się z tatuażem, możesz na początku spróbować z henną – zmyje się po około dwóch tygodniach.

Przed zdecydowaniem się na tatuaż powinieneś przemyśleć wiele rzeczy. Po pierwsze, jego cel. Chcesz wyrazić siebie, upamiętnić zmarłą osobę, a może tylko umieścić estetyczną ozdobę na swojej skórze? Jeżeli wiesz dlaczego chcesz zrobić tatuaż, dużo łatwiej będzie ci wybrać wzór.

Równie ważną rzeczą jest rozmiar tatuażu. Pamiętaj, że nadgarstek ma ograniczoną ilość miejsca. Dlatego też upewnij się, że wiesz dokładnie jakiego rozmiaru będzie wzór, który wybierzesz.

Tatuaże na nadgarstkach – 150 pomysłów na atrakcyjny wzór

Jeżeli decydujesz się na tatuaż na nadgarstku, aby wyrazić swoją osobowość, upewnij się wcześniej, że znasz siebie. Raczej nie powinieneś decydować się na motyw kwiatowy, jeżeli masz więcej cech, które uznawane są za męskie, niż tych kobiecych. Jeżeli jesteś wystarczająco zbuntowany – dlaczego nie, zrób sobie tatuaż, o który nikt by cię nie posądził.

Ostatnią ważną rzeczą, nad którą musisz się zastanowić jest koszt. Jeżeli nie masz budżetu, który wystarczyłby na zatrudnienie profesjonalnego artysty – poczekaj chwilę z tatuażem. Oczywiście, jeżeli nie przeszkadza ci niepewność wykonania, możesz zdecydować się na tatuaż, który zrobi osoba, która dopiero uczy się tej sztuki. Jeśli jednak nie jesteś na tyle odważny, warto jest wcześniej przygotować plan budżetowy.

  

Tak jak jest wspomniane na początku artykułu, a zapewne widziałeś to także w telewizji, prasie i internecie, jest wielu celebrytów, którzy zdecydowali się na tatuaże na nadgarstku. Niektórzy z nich zrobili to tylko dlatego, że chcieli dopasować się do najnowszych trendów, jednak większość tych tatuaży oznacza ważne rzeczy w ich życiu.

Na przykład Selena Gomez, która jako dziecko była gwiazdą amerykańskiej telewizji, zrobiła niesamowitą karierę w branży muzycznej. Z tego powodu postanowiła wytatuować sobie na nadgarstku nutę. Jej tatuaż oznacza, że muzyka jest ogromną częścią jej obecnej kariery. A kto nie zna Rihanny? Jest ona niesamowitą piosenkarką i aktorką, a na dodatek rozwija swoją firmę kosmetyczną. Rihanna ma tribalowy tatuaż na swoim prawym nadgarstku. Według niej oznacza on miłość i siłę.