Tatuaże na przedramieniu – 150 inspirujących projektów na tatuaż

  

Tatuaże są świetnym sposobem na ozdobienie swojego ciała i wyrażenie siebie, ale należy pamiętać, że niektóre konserwatywne osoby mogą być do nich negatywnie nastawione, szczególnie w sytuacjach biznesowych. Jeżeli nie jesteś osobą, która lubi pokazywać swój buntowniczy charakter, na początku powinieneś zastanowić się nad umieszczeniem tatuażu w miejscu, które bardzo łatwo można ukryć.

W ten sposób będziesz miał na swoim ciele ozdobę, ale nie będziesz narażał się na krytykę ze strony innych osób. Jeżeli już mowa jest o miejscach, w których najczęściej robi się tatuaże, przedramiona są całkiem popularne, ponieważ nie tylko łatwo można się nimi pochwalić, ale też je schować, jeżeli oczywiście wymaga tego sytuacja.

W ciągu dnia w pracy możesz nosić koszulę z długim rękawem, aby nie zwracać na siebie szczególnej uwagi twoich współpracowników lub szefa. Z kolei kiedy skończysz pracę danego dnia i postanowisz wyjść z kolegami na piwo, z łatwością możesz podwinąć rękawy i pokazywać swoje tatuaże. Podsumowując, tatuaże na przedramionach świetnie wykonują cel, w którym zostały wykonane – ozdabiają ciało, kiedy tylko im się na to pozwoli.

Tatuaże na przedramieniu

  

Jeżeli jesteś typem osoby, która lubi przez wiele godzin przebywać na siłowni, aby osiągnąć swoje wymarzone mięśnie, nie ma dla ciebie lepszego miejsca na tatuaż niż przedramię. Możesz sprawić swojemu ciału niezłą przysługę wystawiając na pokaz piękne tatuaże. Na umieszczenie wzoru na przedramionach zazwyczaj decydują się mężczyźni, ze względu na to, że to miejsce uznawane jest za męskie. Kolejnym powodem, dla którego przedramię uważane jest za idealne miejsce na tatuaż, jest fakt, że w tym miejscu bardzo łatwo jest przedłużyć potem wzór, co znacząco poprawia estetykę tatuażu.

Oprócz miejsca umieszczenia tatuażu, równie ważną rzeczą, nad którą należy się zastanowić, jest wzór. Różne wzory mają różną symbolikę i znaczenie, a więc warto spędzić dużo czasu myśląc nad idealnym wzorem, który będzie przedstawiał dokładnie to co chcemy przekazać.

Biorąc pod uwagę fakt, że usuwanie tatuaży nie jest łatwą ani tanią sprawą, ważne jest, aby ostrożnie wybrać motyw, ponieważ kiedy tatuaż jest zrobiony, będzie z tobą już na zawsze. Dodatkowo, wykonanie tatuażu pochłania sporo czasu i pieniędzy, oczywiście nie wspominając nawet o bólu, który trzeba znieść.

Tak więc, należy być bardzo ostrożnym zanim ostatecznie zdecyduje się na tatuaż – na przedramieniu czy jakikolwiek inny. Poniżej znajdują się popularne motywy, z których można skorzystać:

Tatuaże religijne – jeżeli jesteś wystarczająco wierzący, aby pokazać swoją wiarę całemu światu, to jakiś religijny symbol wytatuowany na przedramieniu jest na to całkiem niezłym sposobem. Nie jest niczym niezwykłym zobaczyć takie symbole, jak na przykład krzyż celtycki albo Mantrę Om na przedramionach kobiet i mężczyzn, którzy są silni w swojej wierze.

  

Zwierzęce tatuaże – zwierzęta, takie jak tygrysy, lwy, wilki, słonie, sowy, ośmiornice, ryby i smoki wyglądają wspaniale na przedramionach. Jest to głównie spowodowane faktem, że na tej części ciała łatwo jest uzyskać wrażenie ruchu, dzięki czemu wyglądają bardziej realistycznie.

Ptasie tatuaże – ptaki, takie jak feniks, jaskółka, koliber, wrona, kruk, orzeł lub łabędź mogą wyglądać na przedramieniu bardzo stylowo. Tym bardziej, kiedy dobry tatuażysta sprawi, że będą wyglądały, jakby zrywały się do lotu.

Tatuaże z motywem kwiatowym – takie wzory kontynuują być ulubieńcem w sztuce tatuażu i raczej nic tego nie zmieni.