Pomysły na tatuaże dla par – znaczenie, 50 zdjęć [część 1]

  

Pary często decydują się na wspólne tatuaże. Chcą w ten sposób pokazać swój związek i celebrować swoją miłość. Najbardziej popularne są tatuaże z imieniem, ale jest dużo więcej unikalnych wzorów do wyboru.

Pomysły na tatuaże dla par

Wiele par decyduje się na pasujące do siebie tatuaże dla uczczenia swojej miłości. Klasyczne wzory wahają się od zwykłych obrazków do znaczących dat, które reprezentują ważne momenty dla danej pary.

Do najbardziej popularnych wzorów należą róże, rozmaite wariacje serc, celtyckie węzły, ptaki, a w szczególności gołębie, a także słowa. Najprostsze z tych tatuaży są po prostu imieniem partnera zapisanym na skórze osoby, która robi sobie tatuaż.

  

Inne pomysły na tatuaż z użyciem słów obejmują urodziny partnera, datę ślubu, powiedzenie, które oboje lubią np. “Miłość wszystko pokona”, tekst ich ulubionej piosenki lub imiona dzieci. Częste jest używanie symbolu miłości, który sobie upodobali, dla przykładu kanji, które oznacza “miłość”, “adorację” albo “bratnią duszę”.

Pomijając już klasyczne obrazy pasujących do siebie tatuaży, jest wiele różnych sposobów, na jakie możesz pokazać, że jesteście parą we własny, unikatowy sposób.

Nowoczesne i kreatywne pomysły na tatuaż dla par to na przykład wytatuowana obrączka na palcu serdecznym lewej ręki, ying i yang rozdzielony na dwie części, kula i łańcuch, zdanie, które zaczyna się na nadgarstku jednej osoby, a kończy na drugiej, pasujące do siebie ślady ust, kawałki puzzli, które pasują do siebie krawędziami, zwierzę, które ma duże znaczenie dla was oboje, zamek lub kłódka i klucz, masło orzechowe i dżem, ślubne dzwoneczki z datą w ich środku, dwa pierścionki połączone ze sobą.

Już od wielu lat dobrze znany jest fakt, że wiele najgorętszych par Hollywood lubi okazywać swoją miłość, sprawiając sobie pasujące do siebie tatuaże.
Amerykańska raperka Eva i jej wybranek, Stevie J., zdecydowali się na pasujące do siebie tatuaże. Jego tatuaż to napis “Sleazy” (ang. Brudny), a jej to “Sleazy’s Girl” (ang. dziewczyna Brudnego).

Tatuaż Deana McDermotta brzmi “Truly Madly Deeply Tori” (ang. Naprawdę Szalenie Głęboko Tori). Umieszczony ja ramieniu napis jest tatuażem dla jego żony, Tori Spelling. McDermott ma także portret Tori wytatuowany na swoim lewym ramieniu.

  

David Beckham i jego żona Victoria (Posh Spice) mają pasujące do siebie tatuaże, które mówią “Jestem mojego ukochanego, mój ukochanych jest mój” po hebrajsku. David ma też imię Victorii wytatuowane po hindusku na wewnętrznej stronie swojego ramienia, podczas gdy ona posiada jego inicjały wytatuowane na nadgarstku.
Jeżeli zdecydowałeś się już na zrobienie pasujących do siebie tatuaży ze swoją ukochaną osobą, prawdopodobnie będziesz musiał znieść narzekanie rodziny i przyjaciół, którzy nie zgadzają się z twoją decyzją.

To nie tak, że to ty czy oni mają rację. Prawda jest taka, że już podjąłeś tę decyzję – jeżeli chcesz zrobić sobie taki tatuaż to nikt cię przed tym nie powstrzyma. Po prostu popatrz się na sytuację racjonalnie. Jeżeli masz wątpliwości, możecie spróbować wybrać symbol, który oboje lubicie, zamiast tatuować sobie imiona.

W ten sposób, nawet jeżeli jednak nie wyjdzie wam tak jak to planowaliście, zawsze będziesz miał przy sobie symbol, który będzie przypominał ci o tamtym okresie w twoim życiu, ale nie będzie niezręcznym do wyjaśnienia imieniem.